...
Керамічні інфрачервоні обігрівачі – сучасно, економічно, привабливо

Керамічні інфрачервоні обігрівачі – сучасно, економічно, привабливо

Керамічні обігрівачі с кожним днем набирають все більшої популярності. Не можна уявити сьогодення без наявності в магазинах та на інтернет-сайтах великої кількості подібних пристроїв та різноманіття їх модифікацій, хоча ще декілька років тому мало хто в Україні про них чув, не кажучи вже про те, щоб придбати. В чому ж секрет зростаючого інтересу наших співвітчизників?

На жаль, з кожним роком надалі складнішою стає ситуація з якістю централізованого опалення, за яке відповідають державні комунальні служби. Теплопостачання восени вмикається пізно, весною відключається зарано, і ніхто не може гарантувати, що вдома буде тепло. Навіть у Києві, незважаючи на статус столиці нашої країни, є багато будинків, мешканці яких жаліються на ледь теплі батареї в кімнатах.

Інфрачервоні обігрівачі – альтернатива звичному опаленню

Інфрачервоні обігрівачі недарма привертають до себе все більше уваги покупців, адже для цього є декілька причин. Давайте розглянемо основні характерні особливості цих приладів.

  • Економія. Це, мабуть, один з найважливіших факторів для мешканців нашої країни. Справа в тому, що у порівнянні з іншими джерелами тепла: кондиціонерами, тепловими вентиляторами, масляними радіаторами, сама керамічна електропанель споживає небагато електроенергії. А завдяки тому, що у процесі її роботи поліпшується тепловіддача усіх предметів у кімнаті, для підтримання температурного режиму не потрібно тримати конвектор завжди ввімкненим. Виходячи з цього, щомісячна економія буде складати досить велику суму.
  • Вплив ІЧ-випромінювання. Принципом функціонування опалювального обладнання є випускання інфрачервоних хвиль, які неможливо побачити оком. Вони мають здатність проникати не тільки в оточуючі меблі, предмети інтер’єру, стелю та стіни, але й у людське тіло. Їх дія нагадує сонячні промені, які зігрівають зсередини. Ток крові пришвидшується і організм гріється власними силами. Інфрачервоні обігрівачі  є безпечними для здоров’я і життєздатності будь-яких живих істот (дорослі, діти, домашні тварини) та кімнатних рослин.
  • Безпека використання. Якщо ви розглядаєте інфрачервоні керамічні панелі як реальне джерело тепла – допоміжне або постійне, то маєте знати, що їх конструкція не передбачає наявність легкозаймистих елементів. Тому їх можна встановлювати навіть у кімнатах, обшитих деревом. Ці пристрої також можуть витримувати значні перепади напруги без загрози пошкодження.
  • Естетична зовнішність. Зараз все більше уваги приділяється оформленню дизайну кімнат, тому той факт, що інфрачервоні панелі опалення мають невеликі розміри та привабливий вигляд (найчастіше – під мармур та натуральне каміння), тільки додають їм переваг.
  • Теплова мережа. Якщо теплозабезпечення потребує приміщення великого розміру, ви маєте можливість сформувати тепломережу, поєднавши між собою кілька пристроїв. Таким чином реально обігріти, наприклад, танцювальну залу, ігрову та спальну кімнату у дитячому садочку, залу для конференцій та ін.
Ми розглянули переваги, які мають керамічні обігрівачі, відгуки про роботу яких можна знайти на різних ресурсах. Виходячи з усього вищевикладеного, залишається лише дивуватися тому, що зазначені прилади коштують досить помірно. За відносно невелику суму ви зможете придбати якісний, гарний виріб, який буде відмінно працювати не один десяток років.

Возврат к списку


 
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Защита от автоматических сообщений