...
Електричний обігрівач для дому – предмет розкоші або незамінний помічник?

Електричний обігрівач для дому – предмет розкоші або незамінний помічник?

Якщо ви всерйоз замислюєтеся на тим, щоб зробити своє житло по-справжньому теплим і затишним, то електричний обігрівач для дому може стати саме таким приладом. Завдяки йому ваша оселя стане місцем, куди мрієш повертатися кожного дня. Адже у холодну пору року так хочеться тепла у всіх його проявах: улюблене крісло з цікавою книгою, чашка ароматного чаю або кави, вовняний плед.

Але, перш за все, ми бажаємо не чекати часу, коли надійдуть холоди, щоб перевірити чи буде цього року опалення належної якості. На превеликий жаль, це питання в Україні залишається відкритим.

Переваги вибору електричних обігрівачів

Великою популярністю у жителів нашої країни почали користуватися обігрівачі електричні, особливо інфрачервоні. На перший погляд може здатися, що це зайві витрати на сплату електроенергії. Але давайте розглянемо детальніше, чи схожі вони з іншими, вже звичним для нас джерелами тепла: кондиціонерами, UFO, масляними радіаторами, газовими котлами.

Таки прилади мають досить просту конструкцію:

  • Нагрівальній елемент, що випромінює ІЧ-хвилі.
  • Керамічна, металева або скляна зовнішня панель.
  • Металевий кожух.

Такий їх устрій сприяє підвищенню безпеки та захищає від випадкової дії вогню та води.

Однією з найважливіших переваг цих пристроїв є те, що для якісного функціонування їм достатньо зовсім невеликої кількості енергії. Але, незважаючи на це, їх коефіцієнт корисної дії дуже високий. Вже багато наших співвітчизників встановили електричні обігрівачі, відгуки про роботу яких можна переглянути на різних сайтах. Якщо ви змогли вибороти право замінити центральну опалювальну систему на інфрачервоні обігрівачі електричні, то підрахувати матеріальну вигоду не складно.

Взагалі ІЧ- економні електричні обігрівачі варто придбати ще із-за декількох характерних особливостей:

  • Довгий строк служби.
  • Безпечність для здоров’я навіть маленьких дітей.
  • Екологічність матеріалів.
  • Стильне і сучасне оформлення зовнішнього вигляду.
  • Можливість створювати тепломережу з декількох пристроїв.
  • Великий вибір моделей.

vopros.jpg

Як обрати оптимальний керамічний обігрівач?

Як же розібратися у такому різноманітті виробів, тим паче, що обігрівачі електричні керамічні виготовляють багато компаній? Ви можете шукати інформацію самостійно, або скористатися порадами друзів, чи спиратися на схвальні відгуки тих, хто вже придбав такі джерела тепла.

Але краще піти перевіреним шляхом і звернутися до менеджерів магазинів за професійною консультацією. Якщо ви мешкаєте не в Києві, чи іншому великому місті, завжди є можливість знайти потрібного спеціаліста в світовій мережі. Співробітники кожного інтернет-магазину, який займається реалізацією теплового обладнання, завжди дадуть відповіді на усі ваші запитання. Вдалих вам пошуків!

Возврат к списку


 
Текст сообщения*
Загрузить файл или картинкуПеретащить с помощью Drag'n'drop
Перетащите файлы
Ничего не найдено
Защита от автоматических сообщений